Hlavní stránka News posts Slavnostní ceremoniál udílení Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017 v Univerzitním kině Scala!
20. 11. 2017

Slavnostní ceremoniál udílení Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017 v Univerzitním kině Scala!

Srdečně Vás zveme na slavnostní vyhlášení laureáta Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017, které se bude konat 26.11. 2017 od 20h v Univerzitním kině Scala (Moravské nám. 3, Brno).

Režisérem letošního ceremoniálu je držitel Českého lva a ceny European Film Awards Tomáš Luňák, moderování se stejně jako v loňském roce ujme publicista a kurátor Tomáš Pospiszyl. Kromě Ceny Jindřicha Chalupeckého bude při slavnostním ceremoniálu předána také tradiční Divácká Cena Českých Center, jejíž výherce získá možnost rezidenčního pobytu v sídle některého z českých center v Evropě.

Práci jednotlivých finalistů v rámci večera zreflektují antropoložka Iveta Hajdáková, teoretička nových médií a současné vizuální kultury Dita Malečková, socioložka a kulturní teoretička Andrea Průchová, básník, publicista a překladatel Ondřej Buddeuse a literární teoretik Tomáš Jirsa, promítat se také bude dokument o finalistech v režii Tomáše Luňáka.

Vstup na ceremoniál je zdarma, je pouze třeba potvrdit účast na adrese info@cjch.cz.

Pro pražské zájemce bude také zdarma vypraven speciální autobus, který bude odjíždět v neděli v 11:30 od Veletržního paláce v Praze, na cestu zpět se vydá ve 23:00 od Pražákova paláce v Brně. Místo si lze zarezervovat opět na adrese info@cjch.cz.

Share on Facebook